atenka

O Sobie

Joanna Będkowska, księgowa, biuro rachunkowe Delta

Jestem księgowym od 20 lat, w tym od 14 lat na stanowiskach Głównego Księgowego. Biuro Rachunkowe to pomysł, który od lat powracał. Księgowość to moja pasja i zawód.

Posiadam Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zaliczyłam 3 stopnie kursów księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, w tym kurs dla kandydatów na głównych księgowych. Księgowość prowadziłam zarówno w Spółkach handlowych, jak i osobowych. W trakcie trwania zatrudnienia dbałam o najdrobniejsze szczegóły mające wpływ na zadowolenie pracodawcy. Ukończyłam 2 letnie studium o specjalności technik-ekonomista a także studia licencjackie i magisterskie w kierunku rachunkowość i finanse ze specjalizacją rachunkowość podatkowa z wynikiem bardzo dobrym.

W trakcie trwania zatrudnienia uczestniczyłam w kilkunastu kontrolach skarbowych zakończonych wynikiem pozytywnym dla zatrudniających mnie firm.

Moją dewizą jest ciągły rozwój, co realizuje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach zarówno w Stowarzyszeniu Księgowych jak i Krajowej Izbie Biegłych Rewidentów.

Chciałabym zaoferować Państwu bardzo wysoką i profesjonalną obsługę, połączoną z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Obsługę zawsze prowadzę osobiście, co gwarantuję pełną dyskrecję.

Biuro ponosi odpowiedzialność za prowadzoną księgowość, dlatego tez posiada ubezpieczenie OC prowadzonej działalności, co zabezpiecza Klientów przed wykryciem błędów w dokumentacji podatkowej.

Poza podstawowymi działaniami związanymi z prowadzeniem dokumentacji w różnych formach podatkowych oferuję również pomoc i doradztwo przy zakładaniu nowej firmy oraz doradzam przy wyborze jej formy opodatkowania.

Pomagam również przy wypełnianiu wniosków o dotację zarówno z Urzędu Pracy jak funduszy Unijnych.

W ramach udzielonego mi pełnomocnictwa reprezentuję Klientów przed Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń społecznych i innymi instytucjami państwowymi. Dzięki temu Klienci mogą zaoszczędzić swój cenny czas.

W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi, na stałe współpracuje z Doradcami Podatkowymi oraz specjalistami z zakresu BHP.

Oferujemy również dojazd do siedziby klienta w celu odebrania dokumentów na terenie miasta Łódź.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się z ofertą biura.

Rachunkowość i księgowość