Biuro rachunkowe Delta w Łodzi

Biuro rachunkowe Delta w Łodzi prowadzone jest przez mgr Joannę Giedwidź-Będkowską. Firma zajmuję się działalnością rachunkowo-księgową. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych każdej wielkości.

Na skróty :

Biuro posiada szereg Certyfikatów jak : Certyfkiat Centralnej Informacji Księgowej, Zaświadczenie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Certyfikat Ministerstwa Finansów, więcej szczegółów (tutaj…)

Co możemy zrobić dla Twojej firmy ?

  • poprowadzimy ewidencje KPiR
  • ewidencja VAT także nie jest nam obca
  • kadry, płace, ZUS to tylko uzupełnienie
  • księgi rachunkowe prowadzimy od lat, pełna księgowość, raportowanie
  • w razie potrzeby INTRASTAT, dokumentacja eksportowa

a to wszystko powoduje że dokumenty typu CIT, PIT, VAT, VAT UE, RMUA, ZUA, ZWUA i cała masa innych jest pod kontrolą Biura Rachunkowego Delta za Ciebie. W razie potrzeby możemy reprezentować Firmę/Klienta przed organami podatkowymi. Bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę i nie obawiamy się tego rodzaju zdarzeń.

 

Zapotrzebowanie na usługi księgowe rośnie

W ostatnim roku bardzo wzrosło zapotrzebowanie na usługi księgowe w Łodzi. Spowodowane jest to wzrostem powstających nowych firm, zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek handlowych. Biuro Rachunkowe w Łodzi Delta – chętnie powita nowych klientów, odpowiemy na każde zapytanie.

Biuro Księgowe DELTA Łódź – Dlaczego warto ?

Realizujemy najtrudniejsze zlecenia naszych klientów, elastycznie dopasowując swoją ofertę księgowości do potrzeb i możliwości. Stale aktualizujemy swoją wiedzę księgową tak, aby na bieżąco móc sprostać najtrudniejszym pytaniom naszych klientów. Jak powszechnie wiadomo przepisy księgowe w Polsce należą do najbardziej skomplikowanych, dlatego warto wybrać usługi księgowe Biura Rachunkowego Delta w Łodzi aby uniknąć niepotrzebnych konsekwencji pomyłek rachunkowych.

Z nami rachunkowość jest prosta oraz zoptymalizowana kosztowo – wyceń nasze usługi – Skontaktuj się z Biurem Rachunkowym DELTA

 

Biuro Certyfikowane przez Centrum Informacji Księgowej